Przeglądamy interesujące gadżety do łazienki

Ciężko urządzić efektowne miejsce bez ciekawej łazienki. Dywaniki łazienkowe oznaczają w niej ciepło i wniosą trochę koloru. W jaki sposób inne dobrze dobrane akcesoria dodadzą trochę niezwykłego charakteru oraz będą przydatne podczas wykonywania czynności pielęgnacyjnych?

Łazienka – wnętrze pełne intymności i stylu

Kilka przemyślanych akcesoriów to wyjście, które nie obciąży prywatnego budżetu, a jednocześnie zdecydowanie udoskonali wygląd łazienki. To akcesoria, których może zabraknąć w danym punkcie, natomiast kiedy zaczniemy ich używać, żaden z domowników nie wyobraża sobie bez nich codziennych czynności. Wielu ludzi podczas korzystania z toalety sięga po słowo drukowane, dlatego warto zastosować praktyczny pojemnik na czasopisma, by nie leżały tworząc bałagan. Miejsce dla prasy często wybiera się przy podajniku na papier toaletowy. Nie powinno się zaniedbywać tego zwyczaju – toaleta to przestrzeń, w którym choć przez parę minut pobędziemy sami. Jakoś jesteśmy pewni, iż taki element wyposażenia łazienki na pewno się przyda. Ma on jeszcze jedno atrakcyjne zastosowanie: czasem umieszczony tuż przy wannie może posłużyć jako stojak na wino w kieliszku lub butelce, sporo miłośników odprężenia w ten sposób wyobraża sobie regenerację przy kąpieli. Położony uprzednio dywanik do łazienki po kąpieli i lampce wina pozwoli pewnie oprzeć na twardym gruncie.
W pierwszym rzędzie umocuj uchwyt na suszarkę

W dalszej kolejności można śmiało rozważyć nabycie statywu na suszarkę – to opcja bezkonkurencyjne a spośród wszystkich dostępnych akcesoriów. Poplątany kabel jest niezwykle irytujący, a brak czasu o poranku powoduje, że ten niewielki szczegół może popsuć cały dzień! Uchwyt ma wyłącznie zalety, przynosi wygodę i bezpieczeństwo w czasie częstej czynności. Najlepiej kiedy mocuje się go niedaleko lustra, gdyż układanie włosów jest w ten sposób łatwiejsze.
Nie rezygnuj z tego patentu – mydło na magnes

Kolejną innowacją w łazience będzie dedykowany magnes w pojemniku na mydło. Klasyczny zasobnik na mydło zwykle narażony jest na tworzenie się rozmiękczonej mazi w gromadzącej się tam wodzie. Ale gdy gadżet do przechowywania mydła wzbogacimy o magnes, w końcu pozbędziemy się problemu. Zapomnisz o szorowaniu śladów z mydlanej brei.
Z naściennym koszem jednak łatwiej

Miejsce na śmieci powinno znaleźć się w każdej łazience, jednak zamiast klasycznego urządzenia można wybrać wersję na ścianę. To rozwiązanie wprost idealne dla niewielkiej Zawieszony na ścianie doskonale posłuży zwłaszcza w niewielkim metrażu. Dywaniki do łazienki i kosz na ścianę to absolutne minimum. Zobacz, ile minut zaoszczędzisz w trakcie porządków, gdy z łatwością oporządzisz go zmiotką lub ścierką. Nie ma chyba osoby, która nie ucieszy się z podobnego uzupełnienia do łazienki – ten super pojemnik można dostać korzystnej cenie, a więc będzie to przyjazne dla rodzinnego budżetu.

dom / przez

Post Author: admin