PIĄTKOWA INSPIRACJA: OKRĄGŁE DYWANY!

Paweł Stelmach

Weekend jest tutaj i nie mogłem być bardziej podekscytowany! Na początku tygodnia podzieliłam się najładniejszą ścianą szopki z tłoczonymi kwiatami nad szopką, a także naszymi lekcjami wyciągniętymi z ogrodnictwa z dziećmi tego lata. Ta szpilka zatrzymała mnie podczas przewijania częściowo z powodu tej pięknej tapety, ale także z powodu tego wspaniałego dywanu! Czasami są miejsca, w których typowy prostokątny dywan nie będzie działał, ale nadal chcesz mieć coś praktycznego, co doda przytulności dziecku w jego pokoju. Podaj okrągły dywanik. Zarówno ładne, jak i praktyczne, okrągłe dywaniki mogą pasować na wiele okazji, a te wspaniałe pokoje pokażą Ci właśnie jak!

Design by Black & MilkI uwielbia jak ten zmywalny(!) dywanik dodaje ciepła temu spokojnemu i neutralnemu dziecku!

Dywan Lorena CanalsTen sam dywan w innym kolorze dodaje tekstury i miękkości do tego pięknego rogu.

Projekt: Orlando Soria Round Dywan pod zadaszeniem? Tak! Uwielbiam ten warstwowy wygląd i to, jak tekstura dywanu łączy się z koszem.

Kolejny dywanik z juty w innym sennym pokoju dziecięcym!

Projekt: Lee Talbot W tej całkowicie białej przestrzeni, okrągły dywanik zapewnia piękne miejsce do stania i trzymania dziecka po odebraniu go z łóżeczka. Miękka ulga dla zmęczonych stóp.

Design by Petite Amelie Daszek nad łóżeczkiem to marzenie, a okrągły dywanik jest mały i efektowny. Ten pokój jest po prostu taki piękny!!!

Projekt: Velveteen Babies

Podążaj za Pinterestem po wiele i wiele inspiracji!

Podczas gdy nie ma nic nowego w używaniu kredy na ścianie dla dzieci, jest tak wiele innych sposobów, że można użyć farby kredowej lub nawet kalkomanii. Dzisiaj dzielę się z wami kilkoma z moich ulubionych sposobów na wykorzystanie tej farby; jest ona tak prosta, ale dodaje każdemu miejscu wiele radości i zabawy! Lato jest idealnym czasem na spróbowanie tego, ponieważ farba szybko schnie w tym przyjemnym ciepłym upale :)1. FIREPLACE COVER One of my favourite features in Miles' room is the chalkboard kominek. Choć jest jeszcze za młody, by go używać, już teraz służy jako bezpieczna (i chłodna!) przykrywka dla kominka, do którego wchodził.

Kiedy będzie trochę starszy, poduszki zostaną przeniesione i będzie miał nową funkcję zabawy, o której nie wiedział, że istnieje w jego pokoju!

Miles' Nursery2. BEHIND DOORThere is often wasted space behind where a door opens and the idea of hanging a framed chalkboard just makes sense. Uwielbiam to, jak łatwo byłoby dopasować ją do idealnego rozmiaru ściany.

Sissy + Marley3. CLOSET DOORSWhen I created Rafa and Leo's room, our biggest challenge was space. Ten mały pokój musiał pomieścić nie jednego, ale dwóch dorastających chłopców i ich zabawki, książki i przestrzeń do zabawy!!!! Pomysł na te kredowe drzwi do szafy przyszedł podczas burzy mózgów na temat tego, jak zrobić największy, zabawny efekt w tej przestrzeni. Ten rodzina wysyłała ja fotografie jak używali ten szafę pisać specjalne wiadomości dalej przez cały rok który dosłownie robi mój sercu w ten sposób szczęśliwy. Uwielbiam wiedzieć, że przestrzenie, które tworzę, dodają wspomnień, które dzieci będą trzymać na zawsze!

Rafa + Leo's Shared Room4. OUTDOORSI trzymają sens robienia tego na naszym własnym podwórku, ponieważ myślę, że nasze dzieci bardzo by to pokochały, ale do tego czasu dzielę się moją ulubioną inspiracją dla tablicy kredowej, która krzyczy FUN!

przez Pinterest5. Zdefiniuj farbę kredową SPACEUse, aby zdefiniować plac zabaw dla dzieci! Uwielbiam ten pomysł, ponieważ dzięki niemu kreda jest zamknięta w sobie, a jednocześnie stanowi super ładne tło dla takiego obszaru zabaw jak ten.

Emily Henderson DesignHappy Friday everyone!

Jest piątek i mam przeczucie, że ten weekend będzie dobry! Uwielbiam to, jak naprawdę uniwersalna jest farba i pomyślałam, że fajnie będzie podzielić się tymi pomysłami, jak używać farby w zupełnie inny sposób! Uwielbiam, jak ta prosta farba górska tworzy subtelne, ale skuteczne tło dla tej neutralnej przestrzeni.

via Zara HomeTen malowany kącik jest idealny do stworzenia spersonalizowanej strony do tego wspólnego pokoju.

Design Pea les MaisonsI love the house shape for all kinds of decor for kids, and this use of chalkboard paint creates just the right effect for the play kitchen to pop!

Projektować pokój BloomI dzielić mój miłość połówka ściana trend przed i naprawdę jakaś przestrzeń z ten sennym światłem, tamte wysokimi sufitami i ten cudowna podłoga jest odporna na awarie, ale połówka ściana czarna farba (i innowacyjny use je na armoire zbyt!) jest umierać dla!

przez PinterestMamy wspaniały weekend dla wszystkich!

1. Mamy zwycięzcę linii Saje Wellness baby giveaway!!!! Wielkie gratulacje dla Nicole Sternberg (@nicoleleigh521), która wygrała! 2. Wiem, że w zeszłym tygodniu dzieliłam pokój z wiszącym krzesełkiem, ale to krzesełko i ławka okienna w pokoju zabaw na strychu? Musiałem tylko pokazać ci to słodkie miejsce.

Wizerunek Sereny i LilyGET THE LOOK...

3. W naszym domu trwa odliczanie do szkolnej przerwy letniej (6 tygodni!) i zaczynam zbierać pomysły na kilka zabawnych sposobów na wybielenie pomysłów. Czy robisz listę wiaderkową na letnie wakacje z dzieciakami? 4. Natknąłem się na ten piękny kaftan dla dzieci i nie mogę dostać dość. Czyż nie jest piękny?

5. Ta renowacja strumienia powietrza z lat 70-tych rozwiewa mi głowę!!! Marzyłam o przyczepie kempingowej dla dzieci wyruszających w piękne miejsca do zwiedzania, ale to jest następny poziom!

Zdjęcie + Design Nowoczesna przyczepa kempingowaEnjoy the Spring weather w tym tygodniu!

Bez względu na to, czy jest Ci ciasno na przestrzeni, czy po prostu myślisz, że dzielenie pokoju to dziecięce prawo przejścia, te wspólne pokoje dla dzieci są funkcjonalne i wspaniałe! Kilka tygodni temu opublikowaliśmy post o pokojach dziecięcych z łóżkami piętrowymi, a dziś pokazujemy Wam łóżka obok siebie we wspólnych pokojach. Po prostu uwielbiam to, jak świeży i przyjazny jest ten pokój Boho. Moje 6-letnie bliźniaczki pokochałyby to i myślę, że każdy nastolatek też by to pokochał! Białe łóżka bliźniacze dodają tyle wymiaru z detalami na ich relingach i zauważają jak kremowy wzorzysty dywan ciągnie to wszystko razem.

Projekt Pure Salt InteriorsTa mała przestrzeń gdzie projektowaliśmy Rafa i Leo wspólny pokój dziecka i berbecia pokazuje ciebie co może robić jeżeli ty mierzysz ostrożnie i mieć długoterminową wizję w umysle. Ponieważ łóżeczko dziecięce jest węższe niż pełne podwójne łóżko dziecięce, dwa podwójne łóżka nie pozwalają na wiele przestrzeni między nimi. Długoterminowa wizja jest że jak tylko Leo jest z jego łóżeczka i Rafa skręca 6, będą sprawnie instalować piętrowego łóżka który iść wzdłuż gwiazdy cechy ściany i pozwolić nawet więcej miejsca dla zabawy!

Rafa & Leo's Shared Room Ten przestronny wspólny pokój dla dziewczynek jest idealny, ponieważ każde dziecko ma dużo przestrzeni osobistej, a w środku jest miejsce na wspólną zabawę. Uwielbiam delikatny róż w odcieniach romańskich i te słodkie lalki!

Projekt: Coco & Jack Naturalne światło i mapa świata na ścianie stanowią idealne tło dla pokoju do zabawy i rozwoju. Jak słodkie jest to drewniane krzesło jako nocnik?!

Jedna z najfajniejszych szkółek na świecie! Ta tapeta astronomiczna jest po prostu niesamowita i uwielbia nowoczesne szopki z komórką kosmiczną. Sama będąc mamą bliźniaczką mam nadzieję, że uda im się uchwycić urocze rozmowy, które dzieci prowadzą ze sobą na boku, gdzie łączą się szopki... to będzie najładniejsze!

Zobacz